Bereikbaarheid via e-mail

recept@hap-tuinwijk.nl voor het aanvragen van (herhaal)recepten met behulp van vrije tekst

Een meer gestructureerde en beveiligde manier voor het aanvragen van recepten is mogelijk via de optie "Herhaalrecepten" in het hoofdmenu.

 

Hans Kootte (huisarts)  hans.kootte@hap-tuinwijk.nl 

Virginia Straal (huisarts)  virginia.straal@hap-tuinwijk.nl 

Praktijkassistentes da@hap-tuinwijk.nl

Betsy de Jong (specialistisch verpleegkundige)  betsy.de.jong@hap-tuinwijk.nl

Karin Marroni (longverpleegkundige)  karin.marroni@hap-tuinwijk.nl

Fatima el Boutakmani (diabetesverpleegkundige) fatima.el.boutakmanti@hap-tuinwijk.nl

Joek Veldman (praktijkondersteuner GGZ)  joek.veldman@hap-tuinwijk.nl

Manon de Bueger (diëtiste)  manon@voedingsadviesgroep.nl

Thomas Overbeek (huisarts-in-opleiding) thomas.overbeek@hap-tuinwijk.nl

Floortje Ruiter (huisarts-in-opleiding) floortje.ruiter@hap-tuinwijk.nl